Sport w ZPO nr 2      

  

 
Strona główna

%J

Rok szkolny 2017/2018

 

 

Gwiazdkowy turniej piłki koszykowej dziewcząt

Turniej mikołajkowy klas IV - VI

II miejsce uczniów klasy IIIA gimnazjum w IV Mikołajkowych Zawodach w Strzelectwie Sportowym o Puchar Starosty Bialskiego

Uroczystość podsumowania  współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2016/2017

Szkolne biegi przełajowe

 

 

 

 

horizontal rule

Rok szkolny 2016/2017

 

2016/2017 Sukcesy i wydarzenia sportowe z udziałem uczniów ZPO.

I Nocne Granie 2017

2-06-2017

IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

8-05-2017  Czwórbój Lekkoatletyczny Chłopców i Dziewcząt

28-04-2017

IImiejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Mini Koszykówce Dziewcząt

Turniej Piłki Nożnej dzieci z rocznika 2004 o Puchar Dyrektora ZPO nr 2 Grzegorza Kowalczyka

Turniej mikołajkowy klas IV - VI

 

horizontal rule

horizontal rule

Rok szkolny 2015/2016

 

Medalowy sukces „Dwójki” w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

III miejsce w Finale Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt

Mistrzostwo Między - Gminy w  Piłce Nożnej Dziewcząt

G2. Finał Powiatu Bialskiego w piłce nożnej chłopców

SP2.  II miejsce dziewcząt  w Mistrzostwach Powiatu Bialskiego w mini - piłce ręcznej

II Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Bialskiego

SP2. Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w mini koszykówce dziewcząt

SP2. Piłka ręczna dziewcząt

SP2.Piłka koszykowa dziewcząt

SP2. Gwiazdkowy turniej mini koszykówki dziewcząt

Mikołajkowy turniej piłki nożnej - szkoła podstawowa

Mikołajkowy turniej piłki nożnej  - gimnazjum

Finał powiaty w turnieju o puchar Tymbarku

VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP

Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych

horizontal rule

 

horizontal rule

 

2017/2018

horizontal rule

 

Gwiazdkowy Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt 20-12-2017r

Wyniki meczów :

2bg - 3ag sportowa + 3bg 2 : 8

7a sportowa - 3cg 28 : 0

7b - 2bg 10 : 4

2ag7a sportowa 5 : 2

7b - 3ag sportowa + 3bg 0 : 6

2ag3cg 40 : 0

7a sportowa - 3ag sportowa + 3bg 2 : 0

7b2ag 0 : 10

3cg2bg 8 : 12

7a sportowa - 7b 2 : 6

3ag sportowa + 3bg - 2ag 2 : 14

2bg 7a sportowa 4 : 4

3ag sportowa + 3bg 3cg 18 : 0

2bg 2ag 2 : 32

3cg7b 0 : 36

 

Miejsca :

I miejsce 2ag - 15 pkt

II miejsce 3ag sportowa + 3bg - 9 pkt

III miejsce 7b - 9 pkt

IV miejsce 7a sportowa 7 - pkt

V miejsce 2bg - 4 pkt

VI miejsce 3cg 0 pkt

Zwycięska drużyna została uhonorowana złotymi medalami ufundowanymi przez panią Agnieszkę Bajan. Za co serdecznie dziękujemy.

Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

horizontal rule

 

Turniej Mikołajkowy chłopców klas 4-6 

Turniej odbył się w dniu 8 grudnia, w zawodach wzięło udział 7 drużyn.

Najlepszą ekipą okazała się klasa 5A sportowa

Drugie miejsce klasa 4A sportowa 

Trzecie miejsce klasa 6A sportowa 

Czwarte miejsce 6B klasa dwujęzyczna 

Pozostałe klasy otrzymamy dyplomy za udział w zawodach.  

K. Korniluk

zobacz zdjęcia

horizontal rule

II miejsce uczniów klasy III A w IV Mikołajkowych Zawodach w Strzelectwie Sportowym o Puchar Starosty Bialskiego

 6 grudnia uczniowie  klasy 3A gimnazjum wzięli udział w IV Mikołajkowych Zawodach w Strzelectwie Sportowym o Puchar Starosty Bialskiego.  

Zawodnicy w składzie: Aleksandra Tymoszuk,  Wiktoria Piech, Konrad Staska,  Kacper Kowalczyk zajęli II miejsce . Ponadto najlepszym strzelcem zawodów została Wiktoria Piech. 

W zawodach wzięli udział również: Kacper Seweryn , Kacper Mosak, Michał Uchymiak, Mateusz Dąbrowski. 

Gratulujemy

K. Korniluk

 zobacz zdjęcia 

horizontal rule

Uroczystość podsumowania  współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2016/2017

Dnia  30.11.2017r.  na  hali Szkoły Podstawowej w Rossoszu odbyła się uroczystość podsumowania  współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2016/2017

W zestawieniu wszystkich szkół podstawowych powyżej 100 uczniów z powiatu bialskiego uczniowie naszej szkoły walczyli V miejsce  (589 pkt).

Puchar z rąk WICE STAROSTY  Powiatu Bialskiego Janusza Skólimowskiego odebrał uczeń klasy 7a: Kacper Waszczuk.

Gratulujemy i życzymy dalszych jeszcze większych sukcesów.

zobacz zdjęcia

 

 

horizontal rule

Szkolne biegi przełajowe

Dnia 26.09.2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu  odbyły się  szkolne biegi przełajowe.

Zawody zostały rozegrane w naturalnym terenie – miejskim Parku Potockich

i brała w nich udział cała społeczność szkolna. Biegaliśmy na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii przy wtórze wielkich oklasków mieli możliwość stania na podium sportowym gdzie z rąk  Pani Wicedyrektor  Szkoły  otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Szkolne biegi przełajowe na stałe wpiszą się w kalendarz imprez i uroczystości Naszej Szkoły, ponieważ były szansą nie tylko rywalizacji ale też pomocy, działania przykładem osobistym i integracji starszych uczniów  z młodszymi. Młodzież i dzieci integrowały  się  w rzadko spotykanej sytuacji wyjścia poza teren szkoły całą szkolną społecznością a zawodom sportowym towarzyszyła dobra zabawa i zdrowa rywalizacja sportowa w duchu fair play  oraz aktywne kibicowanie.

 

Bernadeta Iwanejko

zobacz zdjęcia

 

horizontal rule

2016/2017

 

horizontal rule

  I Nocne Granie 2017
W naszej szkole klasa IV - sportowa  wzięła udział w I Nocnym Graniu w piłkę nożna na hali oraz orliku. Impreza była połączona z biwakowaniem  w szkole oraz różnymi atrakcjami takimi jak gra terenowa ,,agent,, seansem filmowym, wspólnymi posiłkami. Każdy uczestnik otrzymał medal za udział w  zawodach, a także pamiątkowy dyplom. 
Organizatorzy Bernadeta Iwanejko. Kamil Korniluk.  

horizontal rule


Chłopcy z kasy 6 i 4 sportowej wzięli udział w zawodach na szczeblu półfinału wojewódzkiego w piłce nożnej i zajęli 5 miejsce.  
Szkołę reprezentowali: Kacper Stefańczuk, Jakub Szczepaniuk, Jakub Piwowar, Gabriel Tomaszewski, Bartłomiej Kotnarowski, Dawid Kowieski, Michał Krzymowski, Maciej Uchymiak, Wiktor Semeniuk. Ponadto we wcześniejszych etapach grali: Kacper Waszczuk, Tomasz Gil,  Maksymilian Sobota, Paweł Świeca, Hubert Madejski. 

 

horizontal rule

horizontal rule

Dnia 11.05.2017r  na orliku Szkoły Podstawowej w Rossoszu odbyły się Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt , uczennice naszej szkoły zajęły  IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego.

Drużyna w składzie: Maja Chmielewska, Dominika Burdon, Oliwia Kochanowska, Kornelia Jóźwik, Magdalena Ochnio, Róża Zgorzałek, Weronika Kołodziejczuk, Dobrosława Giersz, Karolina Krzymowska.

Opiekun: Bernadeta Iwanejko

 

horizontal rule

Dnia 08.05.2017r.  w Konstantynowie odbył się Finał Powiatu Bialskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców i Dziewcząt, drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła  V    miejsce w   Finale Powiatu Bialskiego.

Drużyna w składzie:

Maja Chmielewska, Dominika Burdon, Oliwia Kochanowska, Róża Zgorzałek, Karolina Krzymowska.

Opiekun: Bernadeta Iwanejko

Uczniowie klasy VI  sportowej zajęli 6 miejsce w rejonie  w zawodach w czwórboju
 Szkołę reprezentowali: Kacper Waszczuk, Jakub Szczepaniuk, Michał Krzymowski, Tomasz Gil, Wiktor Semeniuk, Dawid Kowieski.

horizontal rule

Reprezentacja dziewcząt z gimnazjum zajęła 7 miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej.  
Skład. : Amelia Pasko,  Wiktoria Piech, Gabriela Szczypińska, Ilona Nowosielska, Klaudia Jedynka, Anna  Matysiewicz, Katarzyna Sawczuk, Marta Korolczuk, Maria Bajan. Ponadto we wcześniejszych etapach grały: Dominika Szarko.  Adrianna Ostrowska. Zuzanna Szafraniuk. Dorota Smolińska. 

horizontal rule

Dnia 10.03.2017r. w hali Szkoły Podstawowej w Wisznicach odbyły się Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt, uczennice naszej szkoły zajęły  II  miejsce w Finale Powiatu Bialskiego.

Drużyna w składzie: Maja Chmielewska, Dominika Burdon, Oliwia Kochanowska, Kornelia Jóźwik, Magdalena Ochnio, Róża Zgorzałek, Weronika Kołodziejczuk, Dobrosława Giersz, Karolina Krzymowska, Wiktoria Żak, Kinga Sójka, Paulina Chodźko, Anastazja Gruszczyńska, Dominika Prokopiak.

Opiekun: Bernadeta Iwanejko

 

horizontal rule

Dnia 27.02.2017 r  w hali Szkoły Podstawowej w Konstantynowie odbyły się Igrzyska Sportowe w Mini Koszykówce Dziewcząt, uczennice naszej szkoły zajęły III  miejsce  w Finale Powiatu Bialskiego.

Drużyna w składzie: Maja Chmielewska, Dominika Burdon, Oliwia Kochanowska, Kornelia Jóźwik, Magdalena Ochnio, Róża Zgorzałek, Weronika Kołodziejczuk, Dobrosława Giersz, Karolina Krzymowska, Wiktoria Żak, Kinga Sójka, Paulina Chodźko, Anastazja Gruszczyńska.

Opiekun: Bernadeta Iwanejko

horizontal rule

 

 

Turniej Piłki Nożnej dzieci z rocznika 2004 o Puchar Dyrektora ZPO nr 2 Grzegorza Kowalczyka  


 W turnieju wzięły udział dzieci z klasy sportowych z ZPO nr 2 oraz zawodnicy Huraganu Międzyrzec Podlaski

Klasyfikacja końcowa

1. Amplus Łuków I

2. Huragan I

3.  Amplus Łuków II

4. Huragan II

5. Unia Krzywda

6. Daf Łuków

7. Orzeł Czemierniki

Najlepszym strzelcem został  Jakub Piwowar  uczeń klasy 4 A 

Najlepszym zawodnikiem z drużyny został    Jakub Szczepaniuk uczeń klasy 6 A

zobacz zdjęcia


Turniej rozgrywany był w dwóch etapach. W pierwszym etapie wyłanialiśmy mistrza w poszczególnych kategoriach: klas czwartych, piątych, szóstych.
Mistrzem klas 4 została 4 a 
Mistrzem klas 5 została 5a 
Mistrzem klas 6 została 6 a 
Drugi etap to mecze każdy z każdym o mistrzostwo klas 4-6 w tych zmaganiach 1 miejsce  zajęła klasa  6a,  drugie 4a,  trzecie 5a.

 

zobacz zdjęcia

 

 

 

 

 

2015/2016

horizontal rule

Medalowy sukces „Dwójki” w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców.

Podopieczni trenera Zbigniewa Wasąga ze Szkoły Podstawowej nr 2 odnieśli ogromny sukces  w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych.

Drużyna w składzie:

1.Jakub Hamulczyk

2.Szymon Kowalczyk

3.Wiktor Krasowski

4.Marcel Maksymiuk

5.Dominik Marczuk

6.Bartosz Melaniuk

7.Kacper Męczyński

8.Jan Panasiuk

9.Dawid Sidorczuk

10.Norbert Szczypiński

11.Alex Wróbel

12.Jakub Szczepaniuk

13.Bartłomiej Kotnarowski

14.Kacper Waszczuk

 

wywalczyła podczas turnieju finałowego brązowy medal Mistrzostw Województwa, których finał odbył się w Parczewie w dniu 31.05.2016r. Droga do sukcesu nie była prosta piłkarze „dwójki” musieli przebrnąć przez 3 etapy eliminacyjne i we wszystkich odnosili zwycięstwa, po kolei zwyciężając w turnieju międzygminnym co dało awans do turnieju Finałowego Powiatu Bialskiego gdzie nasi reprezentanci osiągali następujące wyniki:

SP nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim – SP Sławatycze 4:0

SP nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim – SP Leśna Podlaska 2:0

Te zwycięstwa przyniosły zespołowi trenera Wasąga promocję do Finałów Rejonowych które również zakończyły się sukcesem kolejno z:

SP nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim- SP nr 1 w Parczewie 4:0

SP nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim- SP nr 4 w Łukowie 2:1

Najważniejsze wydarzenie dnia turnieju odbywającego się w Parczewie przyniosło wiele emocji. Nasi gracze musieli zmierzyć się z SP nr 3 w Białej Podlaskiej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zawodników z Międzyrzeckiej „Dwójki” 1:0 . Zwycięstwo to dało awans do finału wojewódzkiego. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Dominik Marczuk, a koronę króla strzelców odebrał Alex Wróbel - zdobywca 4 bramek.

 

Finał wojewódzki również zorganizowany został w Parczewie gdzie zjechało się 6 najlepszych drużyn w województwie wyłonionych przez gęstą siatkę eliminacyjną. W pierwszym spotkaniu zawodnicy z „Dwójki” ponieśli porażkę z późniejszym mistrzem tego turnieju drużyną z Kraśnika 1:3, następnie pokonali drugiego grupowego rywala zespół z Zamościa w stosunku 2:1 co dało im prawo gry o 3 miejsce w turnieju i upragniony medal.  W meczu o brąz spotkali się z SP nr 32 w Lublinie i po heroicznej walce w drugiej połowie odnieśli zwycięstwo 2:1.

 

Trener-Zbigniew Wasąg

 

zobacz zdjęcia

horizontal rule

Reprezentacja dziewcząt Naszej Szkoły po porażce (2 : 1) z SP Łomazy i zwycięstwie (2 : 0) SP Styrzyniec zajęła

III miejsce w Finale Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Łomazy dn. 12-05-2016r.

Skład drużyny :

Szczypińska Gabriela VI a

Bajan Maria VI a

Jedynak Klaudia VI a

Korolczuk Marta VI a

Andrzejczuk Julia VI a

Strysik Julia VI a

Lachowska Julia VI a

Kalinka Gabriela VI a

Matysiewicz Anna VI b

Wasąg Julia VI b

Markuszewska Julia VI a

 trener:Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

horizontal rule

 

Reprezentacja dziewcząt Naszej Szkoły po zwycięstwach (3 : 0) nad
SP Halasy i (3 : 2) w rzutach karnych po remisie (2:2) nad SP Rudniki zdobyła
 Mistrzostwo Między-Gminy w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Międzyrzec Podlaski dn. 06-05-2016r.

Skład drużyny :

Szczypińska Gabriela VI a

Bajan Maria VI a

Jedynak Klaudia VI a

Korolczuk Marta VI a

Andrzejczuk Julia VI a

Strysik Julia VI a

Lachowska Julia VI a

Kalinka Gabriela VI a

Matysiewicz Anna VI b

Wasąg Julia VI b

Markuszewska Julia VI a

 

trener:Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

horizontal rule

 

W finale Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Chłopców - Gimnazjadzie, przeprowadzonego w dniu 14 kwietnia o 10.00 na boisku „Orlik 2012” w Łomazach zwyciężyli chłopcy z Międzyrzeca.

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego i awans do rozgrywek rejonowych otrzymała drużyna chłopców z Gimnazjum nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Jakub Chmielewski, Dawid Chudowolski, Kacper Karwowski, Nikodem Korpysz, Kacper Paluszkiewicz, Bartłomiej Semeniuk, Daniel Tarasiuk, Patryk Zagórski, Grzegorz Ziarek, Krystian Tatarczewski, Mateusz Matejek.
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. 
Gra została rozegrana na krzyż 2 x 15 minut.

Zawody finansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

I miejsce - Gimnazjum nr 2 Międzyrzec Podlaski op. Zbigniew Wasąg
II miejsce - Gimnazjum Łomazy op. Marek Prokopiuk
III miejsce - Gimnazjum Tuczna op. Bartosz Reduch
IV miejsce - Gimnazjum Konstantynów op. Wojciech Konarski

Rejon odbędzie się 25 kwietnia o godz. 10.00 na boisku AP TOP 54 w Białej Podlaskiej.

horizontal rule

Reprezentacja dziewcząt Naszej Szkoły po zwycięstwie (8: 3) nad SP Konstantynów i porażce (9 : 4) z SP Wisznice zajęła

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bialskiego w Mini-Piłce Ręcznej Dziewcząt

Zawody odbyły się w Wisznicach dn. 21-03-2016 r.

Skład drużyny :

Bajan Marysia VI a

Szczypińska Gabriela VI a

Jedynak Klaudia VI a

Korolczuk Marta VI a

Olszewska Małgorzata VI a

Markuszewska Julia VI a

Andrzejczuk Julia VI a

Strysik Julia VI a

Lachowska Julia VI a

Kalinka Gabriela VI a

Matysiewicz Anna VI b

źwik Kornelia V a

 

trener:Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

horizontal rule

1 marca 2016r. o godz. 9:00 w Zespole Placówek Oświatowych przy ul. Spółdzielczej 15 w Piszczacu odbył się
II Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Bialskiego.


Druga edycja halowego turnieju, który wpisał się w kalendarz wydarzeń sportowych naszej gminy i powiatu. Propagując sport pożarniczy, pragniemy pobudzać w młodym człowieku chęć doskonalenia swoich umiejętności sportowca strażaka, jak i do czynnego spędzania wolnego czasu. Organizatorem turnieju była Ochotnicza Straż Pożarna w Piszczacu i Akademia Sportu Pożarniczego W turnieju wzięło udział 140 zawodników i 27 drużyn ( w tym 2 zaproszone drużyny z Białorusi),

W grupie Gimnazjum Chłopcy – drużynowo:
1.Miejsce Tuczna z wynikiem 107,18 punktów
2.Miejsce Chotyłów z wynikiem 107,49 punktów
3.Miejsce Stołpno I z wynikiem 119,40 punktów
4.Miejsce Piszczac z wynikiem 122,79 punktów
5.Miejsce Łomazy z wynikiem 127,97 punktów
6.Miejsce Drelów z wynikiem 134,96 punktów
7.Miejsce Stołpno II z wynikiem 158,06 punktów
8.Miejsce Zalutyń z wynikiem 211,82 punktów

 

Karol Korolczuk  kl. IIc

Reprezentacja dziewcząt Naszej Szkoły po zwycięstwie (23: 16) nad SP Wisznice i porażce (26 : 14) z SP Konstantynów zajęła

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bialskiego w Mini-Koszykówce Dziewcząt

Zawody odbyły się w Konstantynowie dn. 01-03-2016 r.

Skład drużyny :

Bajan Marysia VI a

Szczypińska Gabriela VI a

Jedynak Klaudia VI a

Korolczuk Marta VI a

Olszewska Małgorzata VI a

Markuszewska Julia VI a

Andrzejczuk Julia VI a

Strysik Julia VI a

Lachowska Julia VI a

Kalinka Gabriela VI a

Matysiewicz Anna VI b

Jóźwik Kornelia V a

 

trener:Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

horizontal rule

 

Reprezentacja dziewcząt Naszej Szkoły po zwycięstwach (14 : 1) nad SP Rudniki i (23 : 3) nad SP Rzeczyca zdobyła Mistrzostwo Między-Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Międzyrzec Podlaski dn. 11-02-2016r.

Skład drużyny :

Szczypińska Gabriela VI a

Bajan Maria VI a

Jedynak Klaudia VI a

Korolczuk Marta VI a

Olszewska Małgorzata VI a

Markuszewska Julia VI a

Andrzejczuk Julia VI a

Strysik Julia VI a

Lachowska Julia VI a

Kalinka Gabriela VI a

Matysiewicz Anna VI b

Burdon Dominika V a

źwik Kornelia V a

trener:Andrzej Kobyłka

 

horizontal rule

Reprezentacja dziewcząt Naszej Szkoły po zwycięstwach (46 : 8) nad SP Rudniki i (23 : 4) nad SP Rzeczyca zdobyła Mistrzostwo Między-gminy w Piłce Koszykowej Dziewcząt.

Międzyrzec Podlaski dn. 10-02-2016r.

Skład drużyny :

Szczypińska Gabriela VI a

Jedynak Klaudia VI a

Korolczuk Marta VI a

Olszewska Małgorzata VI a

Markuszewska Julia VI a

Andrzejczuk Julia VI a

Strysik Julia VI a

Lachowska Julia VI a

Kalinka Gabriela VI a

Matysiewicz Anna VI b

Burdon Dominika V a

Jóźwik Kornelia V a

 

trener:Andrzej Kobyłka

horizontal rule

GWIAZDKOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

14 – I - 2016 r.

 

·      4a – 4b    ( 6   -  0  )                             klasy IV

·      6a I – 5b II   (32   -   0)                      I miejsce :  4a

·      6a II – 6b      (   28 -   0 )                    II miejsce :  4b

·      5a – 5b II     (  12  -  0  )

·      6a I – 5a     (  18  -  2  )                            klasy V

·      6a II – 5b I     (  22  -  2  )                    I miejsce :  5a

·       6b – 5a     ( 2   -  7  )                          II miejsce :  5b I

·       6a I – 5b I     ( 10   -  0  )                    III miejsce :  5b  II

·        6a II – 5a     ( 10   -  4  )

·6b – 5b I     (  5  -  2  )                            klasy VI

·6a II – 5b II     ( 24   -   0 )                     I miejsce :  6a  II

·6a I – 6b     ( 18   -   2 )                          II miejsce :  6a  I

·5a – 5b I     (  8  -  2  )                           III miejsce :   6b

·6b – 5b II     (  6  -   0 )

·6a I – 6a II     ( 4   - 24   )

·5b I – 5b II     ( 20   -  2  )                    zobacz zdjęcia

horizontal rule


Mikołajkowy turniej piłki nożnej chłopców i piłki koszykowej dziewcząt.
 Jak co roku uczniowie gimnazjum wzięli udział w turniejach piłkarskich. Chłopcy rozgrywali mecze 8 grudnia, a dziewczęta 16 grudnia. Zwycięzcami  okazały się drużyny z klasy IIIA gimnazjum.

 
zobacz zdjęcia    Na początek        Strona główna

horizontal rule



Mikołajkowy turniej piłki nożnej chłopców klas 4-6 
W zawodach szkolnych wzięło udział 9 drużyn. Najlepszą okazała się klasa 6 A, drugie miejsce 5A, a trzecie 4A.

 

zobacz zdjęcia    Na początek        Strona główna

 

horizontal rule

 

Jakub Adamczyk  Wicemistrzem Polski w taekwondo olimpijskim

 

 

 

W dniach 23-25.10.2015 w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski -Juniorów Młodszych. W zawodach uczestniczyło blisko 360 zawodników z 55 klubów z całej Polski. Reprezentacja Międzyrzeca liczyła trzech zawodników.

Jakub Adamczyk, uczeń klasy II gimnazjum, w kategorii 45kg zdobył srebrny medal i uzyskał tytuł Wicemistrza Polski. To już drugi rok z rzędu, kiedy Kuba zdobywa medal Mistrzostw Polski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

horizontal rule

 

Finał powiatu w turnieju Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

20 października rozegraliśmy finał powiatu w turnieju Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU.

Do rywalizacji zgłosiło się 19 drużyn. W tym 6 zespołów dziewcząt w kat. klas 5 i 13 drużyn chłopców w kat. klas 5 . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie  klasy piątej sportowej, której opiekunami są Bernadetta Iwanejko i Kamil Korniluk. Drużyna dziewcząt minimalnie uległa drużynom z Halas i Łomaz i zajęła 3 miejsce w grupie. Zespół chłopców rozegrał mecze z Halasami 4:0, z Ciciborem 4:0, z Łomazami 2:0. W finale chłopcy mierzyli się z Piszczacem 2:1, z międzyrzecką SP  nr 1 0:0.

Ostatecznie z dorobkiem 4 punktów zdobytych w meczach finałowych SP nr 2 jedzie na finał wojewódzki do Zamościa, który zostanie rozegrany wiosną. 

DZIEWCZYNKI SKŁAD: MAGDALENA OCHNIO, WERONIKA KOŁODZIEJCZUK, RÓZA ZGORZAŁEK, KAROLINA KRZYMOWSKA, DOBROSŁAWA GIERSZ, KORNELIA JÓŹWIK, MAJA CHMIELEWSKA, DOMINIKA BURDON, OLIWIA KOCHANOWSKA. 

CHŁOPCY SKŁAD: JAKUB SZCZEPANIUK, SZYMON TUSZ, BARTŁOMIEJ KOTNAROWSKI, KACPER WASZCZUK, KACPER STEFAŃCZUK, MACIEJ UCHYMIAK, HUBERT MADEJSKI, MICHAŁ KRZYMOWSKI, WIKTOR SEMENIUK,

 

 

 

K. Korniluk

 

zobacz zdjęcia    Na początek        Strona główna

horizontal rule

 

 

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP    

W dniu 18 września 2015 roku na boisku Orlik w Kąkolewnicy został rozegrany drugi ćwierćfinał wojewódzki VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii dziewcząt starszych. Do udziału w turnieju zgłosiły się 4 drużyny: ZO Kąkolewnica, SP Brzostówiec, ZPO Nr 2 Międzyrzec Podlaski oraz PG Dębowica. 
I miejsce zajęła drużyna ZPO Nr 2 z Międzyrzeca Podlaskiego, II miejsce ZO Kąkolewnica, III miejsce PG Dębowica, IV miejsce SP Brzostówiec.

ZO Kąkolewnica 0:0

PG Dębowica 4:1

SP Brzostówiec 7:0

W dniu 30 września 2015 roku na boisku Orlik przy ZPO nr 2 w Międzyrzecu został rozegrany półfinał wojewódzki VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii dziewcząt starszych. Do udziału w turnieju zgłosiły się 4 drużyny Dubler Opole Lubelskie , Piątka Plus Biała Podlaski , PG Milanów,  ZPO Nr 2 Międzyrzec Podlaski

Dubler Opole Lubelskie 3 :0
Piątka Plus Biała Podlaski 6:0
 PG Milanów   5:0

 

Skład drużyny  to dziewczynki z klas sportowych ZPO nr 2 oraz jedna dziewczynka z gimnazjum z Rogoźnicy; Gabriela Szczypińska, Gabriela Dadun , Adrianna Ostrowska, Aleksandra Tymoszuk , Wiktoria Piech, Dorota Smolińska, Dominika Szarko, Julia Daniluk, Maria Bajan, Anna Matysiewicz, Klaudia Jedynak, Amelia Pasko,

 

KK

horizontal rule

Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Reprezentacja dziewcząt Naszej Szkoły zajęła VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. 

Zawody odbyły się 05-10-2015 r. w Wisznicach. 

Skład drużyny:

1.Hukaluk Julia  V B

2. Szczypińska Gabriela  VI A

3. Matysiewicz Anna VI B

4. Bajan Maria VI A

5. Jedynak Klaudia VI A

6. Kochanowska Oliwia V A

7. Krzymowska Karolina V A

8. Burdon Dominika V A

Rezerwowe:

9. Wasąg Julia VI B

10. Kutczyńska Joanna V IB 

Opiekun drużyny: Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia    Na początek        Strona główna

horizontal rule

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY  W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  16.09.2015r

klasyfikacja  

szkoła podstawowa                         gimnazjum

V – VI dziewczęta

V – VI chłopcy

IV dziewczęta IV chłopcy

1.Hukaluk Julia V B

2. Szczypińska Gabriela VI A

3. Matysiewicz Anna VI B

4. Bajan Maria VI A

5. Jedynak Klaudia VI A

6. Kochanowska Oliwia V A

7. Krzymowska Karolina V A

8. Burdon Dominika V A

9. Wasąg Julia VI B

10. Kutczyńska Joanna V B

11. Andrzejczuk Julia VI A

12. Giersz Dobrusia V A

13. Strysik Julia VI A

14. Borowik Paulina V B

15. Korolczuk Marta VI A

16. Olszewska Małgorzata VI A

17. Chodzko Paulina V B

18. Kalinka Gabriela VI A

19. Markuszewska Julia VI A

20. Kochańska Oliwia VI B

21. Chmielewska Maja V A

22. Hać Wiktoria VI B

23. Żak Wiktoria V B

24. Malczuk Faustyna VI B

25. Sójka Kinga V B

26. Łaziuk Katarzyna V B

27. Mazurek Julia VI B

28. Bobruk Alicja VI B

29. Oksiuta Kornelia VI B

30. Wiktoria Branicz VI B

31. Nestorowicz Karolina VI B

32. Józwik Kornelia V A

33. Magdalena Ochnio V A 

  1. Marczuk Dominik VI A

  2. Trochimowicz Mateusz VI A

  3. Semeniuk Wiktor VI A

  4. Wysokiński Bartosz V B

  5. Krasowski Wiktor VI A

  6. Krzymowski Michał V A

  7. Sidorczuk Dawid VI A

  8. Tusz Szymon V A

  9. Sójka Mateusz VI B

  10. Stefańczuk Kacper V A

  11. Wróbel Alex VI A

  12. Świderski Igor V B

  13. Chodziński Krzysztof VI B

  14. Męczyński Kacper VI A

  15. Balcerzak Klaudiusz V B

  16. Wakulak Jakub VI B

  17. Chalimoniuk Patryk V B

  18. Hamulczyk Jakub VI A

  19. Tomaszewski Gabryś VA

  20. Litwiniuk Patryk V B

  21. Krukowski Jakub VI B

  22. Kowalczyk Szymon VI A

  23. Panasiuk Jan VI A

  24. Maksymiuk Marcel VI A

  25. Szczepiński Norbert VI A

  26. Szyndler Adam V A

  27. Bielecki Jakub V A

  28. Sobota Max V A

  29. Jakubowicz Hubert VI B

  30. Kozłowski Igor V A

  1. Szamaluk Klaudia IV A

  2. Cep Oliwia IV b

  3. Sójka Dominika IV B

  4. Litwiniuk Emilia IV B

  5. Borysiak Julia IV B

  6. Maleśkiewicz Weronika IV A

  7. Sawczuk Amelia IV A

  8. Sójka Wiktoria IV B

  9. Oponowicz Kinga IV B

  10. Ochijewicz Amelia IV B

  11. Bołba Karolina IV B

  12. Wójcik Gabriela IV A

  1. Wierzejski Piotr IV B

  2. Lewczuk Kacper IV B

  3. Pazdan Patryk IV A

  4. Byczuk Oliwier IV A

  5. Majewski Mikołaj IV A

  6. Kuźmicz Mikołaj IV B

  7. Szaniawski Bartosz IV B

  8. Wróbel Michał IV B

  9. Staska Norbert IV A

  10. Poniatowski Igor

  11. Nestorowicz Konrad IV A

  12. Gruszczyński Jakub IV B

  13. Waszczuk Adrian

  14. Ostapowski Natan IV B

 

 

GIMNAZJM

 

 

dziewczęta chłopcy

1. Ilona Nowosielska II a

2. Dominika Szarko I a

3. Wiktoria Piech I a

4. Laura Kiełczykowska II a

5. Aleksandra Tymoszuk I a

6. Kamila Zalewska I b

7. Gabriela Dadun I a

8. Dorota Smolińska I a

9. Adrianna Ostrowska I a

10. Olga Andrzejczuk I b

11. Wiktoria Kędzierska I b

12. Amelia Pasko I a

1. Kacper Karwowski III a

2. Dawid Chudowolski III a

3. Patryk Zagórski III a

4. Jakub Świderski III b

5. Jakub Chmielewski III a

6. Grzegorz Ziarek III a

7. Damian Grzywacz I a

8. Michał Filipowicz I b

9. Kacper Paluszkiewicz III a

10. Jan Huczko III a

11. Konrad Staska I a

12.Szymon Góralski II b

13. Kacper Kowalczyk I a

14. Michał Uchymiak I a

15. Kacper Cep Ia

16. Krystian Tatarczewski III a

17. Oliwier Daniluk I c

18. Maciej Bogucki I b

19. Cezary Domański I b

20. Daniel Tarasiuk III a

21. Wojciech Męczyński I b

22. Jakub Szupiluk I b

23. Mateusz Dąbrowski I a

24. Jakub Nawrot I a

25. Jakub Szostkiewicz I a

horizontal rule

 

horizontal rule

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W MIĘDZYRZECU PODLASKIM

ROK SZKOLNY 2014/2015

DYSCYPLINA

 

SZCZEBEL

KATEGORIA

MIEJSCE

ODPOWIEDZIALNY

PIŁKA NOŻNA - TYMBARK

MIĘDZY-GMINA

Międzyrzec P.

DZIEWCZĘTA

           I

K.KORNILUK

CHŁOPCY

           I

K.KORNILUK

POWIAT

Międzyrzec P.

CHŁOPCY

           I

K.KORNILUK

 

DZIEWCZĘTA

          III

K.KORNILUK

 

WOJEWÓDZTWO

Lublin

CHŁOPCY

           V

K.KORNILUK

MINI KOSZYKÓWKA

MIĘDZY-GMINA

Międzyrzec P.

DZIEWCZĘTA

           I

D.GRĄDKOWSKA

 

CHŁOPCY

          I

K.KORNILUK

 

POWIAT

Konstantynów

Cicibór

DZIEWCZĘTA

          III

D.GRĄDKOWSKA

 

CHŁOPCY

           II

K.KORNILUK

 

MINI SIATKÓWKA

GMINA

Międzyrzec P.

CHŁOPCY

           III

K.KORNILUK

 

MINI PIŁKA RĘCZNA

MIĘDZY-GMINA

Międzyrzec P.

DZIEWCZĘTA

            I

D.GRĄDKOWSKA

 

CHŁOPCY

            I

K.KORNILUK

 

POWIAT

Wisznice

Piszczac

DZIEWCZĘTA

           II

D.GRĄDKOWSKA

 

CHŁOPCY

           IV

K.KORNILUK

 

HALOWA PIŁKA NOŻNA KL.  IV

GMINA

Międzyrzec P.

CHŁOPCY

             I

K.KORNILUK

 

MIĘDZY-GMINA

Międzyrzec P.

CHŁOPCY

             I

K.KORNILUK

 

POWIAT

Sławatycze

CHŁPOCY

            I

K.KORNILUK

 

PIŁKA NOŻNA KL.IV-VI

GMINA

Międzyrzec P.

DZIEWCZĘTA

           I

A.KOBYŁKA

 

CHŁOPCY

           I

K.KORNILUK

MIĘDZY-GMINA

Międzyrzec P.

DZIEWCZĄTA

          III

A.KOBYŁKA

 

CHŁOPCY

           I  

K.KORNILUK

 

POWIAT

Łomazy

CHŁOPCY

            I

K.KORNILUK

CZWÓRBÓJ  LA

MIĘDZY-GMINA

Międzyrzec P.

DZIEWCZĘTA

            II

D.GRĄDKOWSKA

A.KOBYŁKA

 

 

 

 

5 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

horizontal rule

 

 

 Ostatnia aktualizacja tej witryny: 08-01-18