Nauczyciele i oddziały Szkoły Podstawowej nr 2
i Gimnazjum nr 2           
Strona główna
Aktualności i informacje
Zespół Placówek Oświatowych nr 2
Nauczyciele i oddziały
Dokumenty szkoły
Historia SP2
Patron SP2
Z życia SP2
Konkursy SP2
Z życia Gimnazjum
Konkursy Gimnazjum
Patron Gimnazjum
Sport w ZPO nr 2
Rekrutacja
Przydatne linki
Samorząd Uczniowski
Plan lekcji
Klasa dwujęzyczna
Bezpieczna plus
Dziennik elektroniczny

               

Dyrektor szkoły:  Grzegorz Kowalczyk

Wicedyrektor: Dorota Nowosz

 

Psycholog szkolny - Małgorzata Michalak (zobacz godziny pracy)

Logopeda  - Agnieszka Kowalczuk   (zobacz godziny pracy)

   

 

Imię i nazwisko

 

Nauczany przedmiot

 

Dorota Nowosz

Wicedyrektor

matematyka

Anna Zgorzałek

0A

I. Barczuk

2A

nauczanie zintegrowane

Krystyna Frydrychowska

3A

nauczanie zintegrowane

Barbara Maciejewska

1B

nauczanie zintegrowane

Danuta Korolczuk

1A

nauczanie zintegrowane

 

Beata Kostecka

2B

nauczanie zintegrowane

Anna Złoch

2C

nauczanie zintegrowane

Katarzyna Kamasa

j. polski

Marzanna Szabaciuk

j. polski

Jolanta Gruszczyńska

8A

j. polski

Mirosława Cholewa

8B

j. polski

Natalia Kiryluk

3BG

j. angielski

Sylwia Idzikowska

4B

j. angielski

 

Beata Krawiec

7B

j. angielski

Katarzyna Modrzewska - Piesta

5B

j. angielski

 

Adrianna Tusz

j. angielski

 

Iwona Bielecka

j. rosyjski

 

Sylwia Muszyńska

biologia, zawodoznawstwo

 

Agnieszka Daniluk

3AG

przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

 

Tomasz Kaniuch

historia, klasa dwujęzyczna

Katarzyna Pazdan

geografia, klasa dwujęzyczna,
 j. angielski

 

Małgorzata Kaczmarczyk

6B

matematyka

 

Agnieszka Puszkarska

matematyka, fizyka

 

Grażyna Puszkarska

matematyka

 

Kamil Korniluk

wychowanie fizyczne

 

Danuta Grądkowska

5C

wychowanie fizyczne

 

Bernadeta Iwanejko

wychowanie fizyczne

Zbigniew Wasąg

wychowanie fizyczne

Bartłomiej Wawryniuk

wychowanie fizyczne

Iwona Zaniewicz

6A

wychowanie fizyczne

Andrzej Kobyłka

wychowanie fizyczne

Marcin Kieruczenko

5A

wychowanie fizyczne

Mariusz Leszczyński

wychowanie fizyczne, świetlica

Bożena Syryczyk

7A

zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne (informatyka, technika)

 

Marta Węgrzyniak

chemia

 

Teresa Półtorak

geografia

 

Wojciech Puszkarski

informatyka, zajęcia techniczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 

Małgorzata Pietruszka

historia, biblioteka

Bagusław Torbicz

historia

 

Cezary Woch

sztuka, zajęcia artystyczne (muzyka , plastyka)

 

Agata Modzelewska

nauczyciel wspomagający

Dorota Domańska

wychowawca świetlicy

 

ks. Robert Daszczuk

religia

 

ks. Krzysztof Węgrzynek

religia

s.Lucyna Zgrzendek

religia

 

Elżbieta Oleksiuk

 

biblioteka

 

Małgorzata Michalak

 

psycholog

 

 

 

 

                    Strona główna